Konsultatsioonid ellujäämiseks… ja nauditavaks eluks selles hullumeelses maailmas!

“Ära küsi endalt, mida maailm vajab, küsi endalt,mis paneb Sind elama. Ja siis mine ja tee seda,sest maailm vajab elavaid inimesi!” Harold Whiteman

MINUST

.   .   .   .   .  .

Kujutiste tulemus päringule queen of wands

KES  MA OLEN ?

Tere, olen Zenta-Ly!

  Suure osa oma teadlikust elust olen tundnud end siin maailmas pisut kõrvaltvaatajana. Maailm minu sees tundus palju tõelisem, kaunim ja muinasjutulisem. Olin lapsena  raskelt haige ja seetõttu sai unenäomaailmast ja põnevate  raamatute maailmast mulle omasem koht kui argiteadvus.

Mind vaevas küsimus, kes ma selline olen, miks ma siin olen? Selles maailmas rahuldustpakkuvalt  funktsioneerimisega oli mul palju probleeme. Mõistatasin, miks on osad inimesed justkui ”õnnesärgis” sündinud ja teine osa sipleb pidevas probleemide puntras. Miks on ühed inimesd rahul praktilise igapäevase eluga, teine osa otsib vastuseid loomingust, spirituaalsusest, usust, transendentaalsusest. Suure osa oma vabast ajast  veetsin joonistades ja raamatute seltskonnas, mingil perioodil lugesin valimatult kõike, mis kätte juhtus, alates seiklusjuttudest, armastusromaanidest, lõpetades müstika, parapsühholoogia, populaarteadusliku kirjanduse ja filosoofiaga.

Sellest ajast saadik on mind huvitanud inimese ja maailma toimimise mehhanismid, erinevad tasandid. Märkasin, et näen ja tajun maailma erineval viisil, kui mu kaaslased. Rohkem kui igapäevaelu, jäidki mind inspireerima kummalised tunded, nägemused, unistused  ja unenäod, mis olid sageli reaalsemad  kui reaalne elu ise.

Olen küll tehnikateaduste magister  ja  suure osa elust oma erialga vähem või rohkem seotud valdkondades  töötanud, aga tõeliseks kireks on siiani jäänud kõik inimese ja universumiga seotu. Samuti protsesside analüüs, mis hakkavad aset leidma inimese, tema lähedaste, sotsiaalsete gruppide ja ühiskonna suhete vastasmõjul ning võime protsesside tulemusi ette näha, inimeste ja olukordade muutumine ajas. Avastasin, et näen ja tunnen paljusid sündmusi ette, mis mu lähedastega on juhtunud.

Ja uurides sügavuti astroloogiat, oma tuttavatele nõu andes, märkasin, et kuna elu on niivõrd mitmekihiline, siis kõige  parema tulemuse annab astroloogia kasutamine koos intuitsiooni,  yijingi ja  tarokaartidega, kusjuures kõik need jäävad abivahenditeks, tõlkimaks inimesele teda mõjutavaid tegureid, energiamustreid, väljakutseid.

Aastate jooksul  on kasvanud ka minu eneseusk ja julgus omandatud  süsteemi laiemalt pakkuda — tõsi küll, esialgu kiire elutempo tõttu ainult interneti teel.

Elu jooksul olen  täiendanud  end erinevatel  kursustel, uurinud nii idast kui läänest pärit filosoofiat, holistilist psühholoogiat ,   astroloogiat,   meelekontrolli tehnikaid, preventiivset,   alternatiivset meditsiini, eripedagoogikat .  Samuti  olen tutvust teinud  ja koolitusi läbinud  ayurveda, transendentaalse meditatsiooniga, erinevate massaažitehnikate, refleksoteraapia, tervisenõustamisega  seotud valdkondades. Kuigi kõik need teadmised on olnud huvitavad ja vajalikud, võin hetkeseisuga öelda, et kõige suurem õpetaja on olnud ikkagi elu ise, universumil on meid luues olnud hõrk huumorimeel ja suurimaks  rõõmuks on  tõeline ja sügav kohtumine iseendaga. Võin öelda, et olen aastakümneid uurinud  isikliku reaalsuse olemust kogu maailma filosoofiliste,holistiliste,  spirituaalsete õpetuste kaudu.

Tänase seisuga olen enesega rahu sõlminud, mul on piisavalt huumorimeelt, et elada nauditavat, külluslikku, põnevat elu, saan suurepäraselt  hakkama  ka  elu praktilise poolega.

Pilgutan maailmale kavalalt silma, kuid ei unusta muinasjuttu iseendas ja märkan ka tõelisi muinasjutte inimestes, kellega elu mind kokku viib.

Soovin Sullegi päikest, elurõõmu ja külluslikku kohtumist iseendaga!